Гель для гоління для чутливої шкіри - Intesa Vitacell Гель для гоління для чутливої шкіри - Intesa Vitacell
200ml
107грн.
Купити Гель для бритья для чувствительной кожи-Intesa Vitacell в інтернет магазині CosmeticPro.com.ua . ☎(067) 277-34-44..
Гель для точного гоління-American Crew Precision Shave Gel
150ml
402грн.
Під час гоління шкіра потребує особливого догляду. Тому в American Crew розробили спеціальний засіб, що забезпечує ідеальне гоління. Ніжна текстура гелю American Crew Precision Shave Gel допомагає легкому ковзанню верстата та перешкоджає подразненню під час гоління. Екстракт гарбузового насіння і винограду пом'якшують шкіру, захищаючи її від подразнення, при цьому шкірний покрив зволожується віт..
Олія для гоління-American Crew Ultra Gliding Oil
50ml
536грн.
Захист від подразнення шкіри. Не містить жирів для гоління без зусиль. Олії евкаліпта і гвоздики загоюють порізи, опіки від бритви, допомагає при врослому волоссі. Може бути використаний як попередній засіб перед кремом або гелем для гоління. Намочити обличчя теплою водою. Нанести олію. Голитися як завжди. Особливості : Суміш природних масел - швидко пом'якшують щетину Екстракти Розмарину та Г..
Олія для гоління American Crew Ultra Gliding Shave Oil Олія для гоління American Crew Ultra Gliding Shave Oil
50ml
618грн.
До складу продукту не входять жири. Засіб призначений для гоління без необхідності докладати суттєвих зусиль. Олії гвоздики та евкаліпта позитивно впливають на шкіру, швидко відновлюють ділянки з порізами та опіками. Олія для гоління American Crew ефективно і за наявності врослого волосся. Рекомендується використовувати перед нанесенням крему або гелю, призначеного для проведення гоління. Як корис..
Піна для гоління Авокадо/Іланг Іланг-Intesa Classic Black Піна для гоління Авокадо/Іланг Іланг-Intesa Classic Black
300ml
81грн.
Купити Пена для бритья Авокадо/Иланг Иланг-Intesa Classic Black в інтернет магазині CosmeticPro.com.ua . ☎(067) 277-34-44..
Гель для точного гоління American Crew PRECISION SHAVE GEL
150ml
504грн.
Гель для точного гоління American Crew призначений для досягнення максимального комфорту та безпечного проведення процедури гоління. Прозорий засіб виготовляється на основі формули, розробленої для ідеального ковзання бритви та отримання найкращого результату. Застосування Вмийтеся теплою водою. Виконуючи масажні рухи, нанесіть на шкіру достатньо гелю. Потім переходьте до гоління. Купити гель для ..
Піна для гоління для чутливої шкіри - Intesa Vitacell Піна для гоління для чутливої шкіри - Intesa Vitacell
300ml
81грн.
Купити Пена для бритья для чувствительной кожи-Intesa Vitacell в інтернет магазині CosmeticPro.com.ua . ☎(067) 277-34-44..
Зволожуючий крем для гоління-American Crew Moisturizing Shave Cream
150ml
342грн.
Зволожуючий крем American Crew Moisturizing Shave Cream дуже полегшує найчастіше болісний процес гоління. Трав'яна формула чудово підходить для чутливої шкіри. Вітамін E захищає та зволожує шкіру. Мигдальне масло пом'якшує і усуває неприємні відчуття під час гоління. Використовуючи цей засіб від компанії American Crew, чоловіче гоління навіть здатне приносити задоволення. Країна виробник :США..
Піна для гоління Вітамін Е/Деревна-Intesa Classic Red Піна для гоління Вітамін Е/Деревна-Intesa Classic Red
300ml
81грн.
Купити Пена для бритья Витамин Е/Древесная-Intesa Classic Red в інтернет магазині CosmeticPro.com.ua . ☎(067) 277-34-44..
Захисна піна для гоління American Crew PROTECTIVE SHAVE FOAM Захисна піна для гоління American Crew PROTECTIVE SHAVE FOAM
300ml
504грн.
Захисна піна для гоління American Crew – продукт, отриманий внаслідок застосування формули з кремовою текстурою. Засіб чудово захищає шкірний покрив від можливих пошкоджень під час гоління, насичує його вологою, надає гладкості та м'якості. Як користуватися? Вмийтеся із застосуванням теплої води. Потім виконайте нанесення піни та здійсніть процедуру гоління. Купити захисну піну для гоління America..
Зволожуючий крем для гоління American Crew MOISTURIZING SHAVE CREAM Зволожуючий крем для гоління American Crew MOISTURIZING SHAVE CREAM
150ml
504грн.
Зволожуючий крем для гоління American Crew не тільки захищає шкірний покрив від надмірної сухості, але й регулює рівень вологи, забезпечуючи захист від пошкоджень і комфортне, безпечне гоління внаслідок легкого ковзання лез. Це ідеальний продукт для сухої чутливої шкіри. Як користуватися? Вмийтеся за допомогою теплої води. Застосуйте тонкий шар крему та починайте процедуру гоління. Купити зволожую..