Все для нігтів

Все для нігтів

Технології вдосконалюються і виробники товарів нігтьового сервісу пропонують цікаві новинки. За останні роки з'явилася велика кількість матеріалів, за допомогою яких вдається створювати міцне покриття та дбайливо доглядати нігті. Одним із найкращих відкриттів став гель лак. У нашому інтернет магазині ви знайдете оригінальну продукцію виробників PNB та My Nail.

Що можемо запропонувати?

Крім гелевих лаків можемо запропонувати вам доглядові та допоміжні продукти, засоби для педикюру, гель-фарби, гелі для моделювання, а також аксесуари та стартові набори.

Гель-лакове покриття

Якщо ви любите експериментувати з різними кольорами і віддаєте перевагу легким у використанні засобу, продукція американських виробників повинна вам сподобатися. Нігті не ушкоджуються, надійне покриття, яскравість кольору і блиск зберігаються довгий час.

Доглядові та допоміжні продукти

Бережний догляд за нігтями забезпечують відновлювальні та зміцнюючі засоби, базові покриття, продукти для зростання та відбілювання нігтів. У нас ви можете знайти базове покриття, адгезивні засоби, закріплювачі та олії для кутикули, дегідратори. В асортименті є праймери, розчинники для зняття гелевого покриття, липкого шару та штучних нігтів.

Засоби для педикюру

За допомогою таких продуктів ви акуратно приберете сухі мозолі, позбавитеся від натоптишів та тріщин, прискоріть процес оновлення шкіри, зволожите та наситите її поживними речовинами.

Гель-фарби, гелі для моделювання

Гель-фарба не розтікається, підходить для створення тонких ліній. Гелі для моделювання мають середню та високу в'язкість, чудово вирівнюють поверхню нігтьової пластини.

Аксесуари та набори

В асортименті представлені базові стартові набори та набори для професіоналів. З аксесуарів можемо запропонувати фартух та світлодіодну лампу.

У каталозі товарів для манікюру є все потрібне.